2 Beds
1,504 sqft
$185,000
9213 Sandler Drive Urbandale IA, 50322
Price per sqft
$123.01
Built in
1979
Property size
1,504 sqft
Property type
Condominium
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
734088
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.09 Acres
Other property details
Taxes
$2,102
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
1
55+/Senior Community
No
Courtesy of RE/MAX Precision, Tony Muse,
Listing Contact: (515) 991-9145