3 Beds
1,578 sqft
$327,000
5112 68th Street Urbandale IA, 50322
Price per sqft
$207.22
Built in
2000
Property size
1,578 sqft
MLSⓇ ID
731920
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.17 Acres
Other property details
Taxes
$5,338
No
Courtesy of Huynh Realty, Tiffany Huynh,
Listing Contact: (515) 343-9149
Powered byLuxury Presence