4 Beds
2,408 sqft
$465,000
4314 101st Street Urbandale IA, 50322
Price per sqft
$193.11
Built in
1990
Property size
2,408 sqft
MLSⓇ ID
740866
Lot Size
0.27 Acres
Other property details
Taxes
$7,276
No
Courtesy of RE/MAX Concepts, Shannon Salmon,
Listing Contact: (612) 327-6536
Powered byLuxury Presence